O nás

Sme on-line predajcom špičkového nábytku s priamym kontaktom s poprednými talianskymi výrobcami viacerých značiek, vďaka viac ako 3000 produktom v nespočetných variantoch sme východiskovým bodom pre nákupy a získavanie informácií o nových trendoch v interiérovom dizajne.

Naše produkty a služby ponúkame nielen on-line, ale aj naživo prostredníctvom našeho showroomu, kde nájdete prierez našimi produktami a vždy aktuálne novinky. Našou úlohou je ponúknuť dobré nápady a vhodné produkty  pre vybavenie vašej miestnosti, bytu, domu, ale aj záhrady, kancelárie či reštaurácie v akomkoľvek štýle. Či už zariaďujete sami, s architektom alebo sa poradíte s nami ponúkame vám na jednom mieste komplexnú ponuku a široký výber.

Takmer všetky naše výrobky sa vyrábajú v tzv. "Stoličkovom trojuholníku", jeden z najdôležitejších európskych obvodov pre spracovanie dreva, remeselné spracovanie a najmä pre dizajn a výrobu stoličiek, stolov a ostatného nábytku. Priemyselná oblasť v provincii Udine sústreďuje sama o sebe 74% výroby stoličiek v Taliansku, 50% v Európe a 28% na celom svete.