Rezidencia Mestský Park Košice

Rezidencia Mestský Park Košice

Rezidencia Mestský Park Košice

Jeden z dvoch rovnakých nájomných bytov, ktoré sú v krásnom prostredí Rezidencie Mestský Park v Košiciach. Vďaka dispozícii je zo srdca bytu – obývačky prepojenej s kuchyňou krásny výhľad na park. Priestranná obývačka ponúka miesto pre pohodlnú sedačku i doplňujúce kreslo či pohovku, pôsobí otvorene a zároveň útulne. Asymetrický drevodekor je kombinovaný čiernym obkladom s bielou kresbou. Možnosť podsvietenia ešte viac zvýrazní štýlový prvok obývačky a zároveň poskytuje tlmené náladové osvetlenie.

Drevodekor a čierny obklad sa opakujú aj v rámci obývacej steny a kuchyne na mieru, čím harmonicky prepájajú celý priestor. Kuchyňa so zabudovanými spotrebičmi prechádza do výklenku, z ktorého je (rovnako ako v obývačke) prístup na terasu. Jedálenský „kútik“ tak umožňuje príjemný výhľad na zeleň v parku.

V spálni je drevodekor s lištami doplnený aj o podklad z pútavej tapety. Šikmé skosenie obkladu navodzuje pocit prenikania svetelných lúčov. Izba je samozrejme doplnená o vstavané skrine, ktoré poskytujú dostatok úložného priestoru.

Menšia kúpeľňa s toaletou je opticky zväčšená svetlým obkladom, ktorý dopĺňa menšia plocha s čiernym obkladom opakujúcim sa v ďalších priestoroch.

Použité produkty

CB1536 Siren

CB1536 Siren

od 312,79 €

CB4728 Mikado

CB4728 Mikado

od 889,02 €

Gaucho

Gaucho

od 1 485,79 €

Nixon

Nixon

od 2 891,64 €

River Side

River Side

od 1 015,08 €
 Komentáre
Pridať príspevok
Meno
Príspevok*
E-mailová adresa (nebude zverejnená):
Overovací kód

Referencie

Referencie