Interiér Nová terasa II., Košice

Interiér Nová terasa II., Košice

Interiér Nová terasa II., Košice

Byt na Novej Terase v Košiciach ponúka veľkorysú otvorenú plochu vďaka zmene dispozície, do ktorej sme sa na začiatku pustili. Pôvodné priečky menších izieb sme zamenili za moderný, neuzavretý priestor. Vzniklo praktické spojenie kuchyne, jedálenskej časti, obývačky i dennej časti s pracovňou. Práve tá poslúži aj ako hosťovská izba, ktorá sa v prípade potreby oddelí skladacími sklenenými dverami a je tak variabilným „prvkom“ bytu. Vzniknutá samostatná miestnosť ponúkne ešte viac súkromia zatiahnutím závesu. Plusom je i priamy vchod na terasu, ku ktorej je prístup aj z priestoru obývačky.

Hlavná časť bytu – obývačka je už na prvý pohľad príjemným miestom aj vďaka vizuálnej súhre šedej s farebnými akcentmi. Svetlá šedá na mramorových paneloch či tmavá grafitová na obložení stien vyniknú popri modrých a ružových tónoch nábytku a doplnkov. Atypický obklad, obývacia stena i celá kuchynská časť sú vytvorené na mieru, aby spĺňali funkčné i estetické požiadavky zároveň. Mramor dopĺňa odolnú tenkú pracovnú dosku na kuchynskom ostrove a tiež grafitovo-modrú kuchynskú linku s čistými, priamymi líniami.

Jedálenský kút s rozkladacím stolom a pohodlnými kresielkami je opticky oddelený zaujímavým obkladom. Sklenené svietidlá s teplejším svetlom dotvárajú útulnú atmosféru tejto časti bytu. Celý otvorený priestor je prepojený klasickými dubovými parketami.

Spálňa farebne zodpovedá zvyšku obytnej časti, vďaka čomu celý byt pôsobí ako jeden kompaktný celok. Vstavané skrine i podmanivé obklady sú opäť vytvorené na mieru. Výrazný koberec vynikne vďaka dostatku denného svetla a oživí tak celú miestnosť.

Spojením dvoch maličkých kúpeľní vznikol jeden veľký priestor, kde je miesto na sprchový kút, elegantnú samostatne stojacu vaňu, toaletu i dve umývadlá. Priestor je vytvorený v luxusnom duchu, kladie dôraz na prepojenie rôznych materiálov. Spája keramiku so vzhľadom dreva, mozaikový keramický obklad i obklad so zaujímavou kresbou kameňa, a to všetko vo vzájomnej harmónii.

Použité produkty

Apelle H

Apelle H

od 619,67 €

Colette

Colette

od 115,67 €

Re-Trouvé

Re-Trouvé

od 795,66 €

Sonny P-LG

Sonny P-LG

od 588,75 €

Kabuki

Kabuki

od 1 337,31 €

Apelle D

Apelle D

od 734,99 €

Apelle CL

Apelle CL

od 1 528,17 €

Link

Link

od 3 093,40 €

Rabbit Chair Baby Metal

Rabbit Chair Baby Metal

od 826,23 €

Stecco

Stecco

od 234,89 €
 Komentáre
Pridať príspevok
Meno
Príspevok*
E-mailová adresa (nebude zverejnená):
Overovací kód

Referencie

Referencie