Nájomný byt Radnica, Košice

Nájomný byt Radnica, Košice

Nájomný byt Radnica, Košice

Realizácie malých bytov nemusia byť len o úsporných riešeniach na úkor celkového dojmu. Pri byte o rozlohe 40 m² pozostávajúcom zo spojenej obývačky s kuchyňou a samostatnej spálne bola prioritou požiadavka, aby priestor na prvý pohľad zaujal. Ide totiž o nájomný byt určený na krátkodobé nájmy pre turistov či návštevníkov mesta počas služobných ciest a podobne. V takom prípade je teda vhodné aby byt pritiahol pozornosť aj pri samotnej prezentácii na portáloch venujúcich sa tomuto druhu prenájmu.
Pre vytvorenie praktického i štýlového bývania sme zvolili nábytok na mieru, ktorý vyhovie proporciám bytu. Vstavané skrine, úložné priestory na chodbe, obývacia stena a kuchynská linka sú tým pádom prepojené skrz jednotnú farbu dreva v príjemnom tóne. Tú dopĺňa obloženie v odtieňoch šedej použité na steny. 

Spotrebiče sú zabudované v kuchynskej linke, vďaka čomu vyznejú jej línie a priestor nepôsobí rušivým dojmom. Kuchynský a obývací priestor je prepojený olivovou zelenou farbou, ktorá bola okrem kuchynských dvierok zvolená aj pre čalúnenie stoličiek, závesy či dekoračné vankúše. Výrazným farebným akcentom, ktorý rozbíja monotónnosť je vínová červená rozkladacia sedačka Harvey. Zvolená tapeta tvorí vizuálnu dominantu bytu, ktorá diváka vtiahne do priestoru doslova na prvý pohľad. 

Zabudované osvetlenie je samozrejmosťou v celom byte. V spálni vynikne aj vďaka predstene z dreva, ktorej podsvietením sa dotvára atmosféra. Posteľ Orazio v rovnakom zamatovom čalúnení ako sedačka znovu vhodne dopĺňa olivová farba závesov a vankúšov, čo prepája miestnosti bytu a tvorí jednotný priestor. 

Použité produkty

Harvey Chaise Longue

Harvey Chaise Longue

od 3 032,85 €

Orazio

Orazio

od 1 580,04 €
 Komentáre
Pridať príspevok
Meno
Príspevok*
E-mailová adresa (nebude zverejnená):
Overovací kód

Referencie

Referencie