Mary b

Made in Italy
Výrobca: Zilco

Zilco voňavá drevená stolička v elegantnom dizajne, model Mary b.

Za výrazným dizajnom stoličky Mary sa skrýva aj jej delikátna vôňa. Konštrukcia je vyrobená z masívneho dreva, a to k dispozícii v buku alebo dube.

  • Cena s DPH: od 352,31

  • Cena bez DPH: od 293,59

Vyskladajte si svoj produkt

Dubové drevo

Oiled Oak

+ 80,44

Oak

+ 80,44

Dark Brown

+ 80,44

Bukové drevo

Cherry Wood Colour

White Lacquered

Wengè

Walnut Colour

Black Lacquered

Whitened Beech P02

Imitácia kože

Ash Grey 738

White 732

Black 730

Earth colour

Poťah

Antistain fabric -orange

Antistain fabric - brown

Antistain fabric - green

Antistain fabric - ecrù

Parfum

No

Yes

+ 81,70

Popis

Konštrukcia stoličky je vyrobená z masívneho dreva, a to k dispozícii v buku alebo dube.

Pod sedadlom je možné aplikovať vonný disk: drevené zariadenie, ktoré uvoľňuje vôňu od majstra parfumov Lorenza Dante Ferro.

Vône k dispozícii na požiadanie sú: čierny anýz, bourbon ruža, fialová vistéria, žltý céder, cappuccino, čokoláda, espresso, kadidlo a levanduľa.

Vonný disk vytvorený a patentovaný návrhármi Stefanom a Francescom Borellom má naozaj jednoduché použitie. Stačí len umiestniť vybranú vôňu do vnútra zariadenia a zafixovať ju pod sedadlo. Vnútorný magnet disku sa priťahuje s magnetmi vo vnútri sedadla. Rezy vo vonnom disku umožňujú rozptýlenie vône do vzduchu zakaždým, keď si na sedadlo sadnete.

Stolička je dostupná v bukovej verzii v úpravách: prírodný buk, wenge, vlašský orech, čerešňa, čierno alebo bielo lakovaný.

V dubovej verzii je k dispozícii: v prírodnom prevedení, wenge alebo olejovaný dub. Ľanový olej, ktorý je úplne prírodný a organický je neoxický a ekologický.

Polstrované sedadlo je k dispozícii potiahnuté koženkou alebo škvrnám odolnou textíliou k dispozícii v niekoľkých farbách.

Eco kože sú ohňovzdorné, vodeodolné, odolné proti poškriabaniu, vyrábané z organického vlákna pochádzajúceho z garantovanej kultivácie.

Textílie odolné proti škvrnám sú zmesou bavlny; sú umývateľné s úpravou, ktorá zlepšuje ich odolnosť, trvanlivosť, mäkkosť, rovnako ako aj ochranu proti prachu.

Podrúčky stoličky poskytujú ešte väčší komfort.

Zilco Due: Design dáva zmysel.

Pri objednávaní špecifikujte v poznámkach druh vône, pokiaľ si ju želáte objednať.

Rozmery a váha
43 cm51 cm46 cm83 cm67 cm9 kg

Výroba a doprava
výroba 6 týždňov + doprava 1 týždeň

HomeCredit
352,31 s DPH